Stylizacja Rzęs Hollywood Eye – Marlena Gaj

Oferta

Stylizacja rzęs

Naturalny look albo piękny wachlarz? Przedłużam rzęsy górne oraz dolne różnymi metodami. W Studiu Hollywood Eye Cosmetology znajdziesz też zabiegi na rzęsy naturalne – lifting i laminacje, które podkręcą Twoje spojrzenie.

Pielęgnacja twarzy

Studio Hollywood Eye Cosmetology oferuje różnorodne zabiegi pielęgnacyjne twarzy – oczyszczające, regenerujące oraz peelingi medyczne. U mnie znajdziesz także laseroterapię, umożliwiającą usuwanie przebarwień na twarzy.

Pielęgnacja ciała

Chcesz kompleksowo zadbać o swoje ciało? Korzystając z nowych technologii, oferuję Ci zabiegi takie jak odchudzanie thermogenique, depilacja laserowa wszystkich partii ciała oraz bio-peelingi. A jeśli chcesz się zrelaksować to zapraszam na zabiegi z serii spa – odżywcze masaże kosmetyczne oraz kojące peelingi.

Makijaż permanentny

Jeśli zależy Ci na trwałym podkreśleniu brwi, to makijaż permanentny brwi metodą piórkową, czyli microblanding jest dla Ciebie. Precyzyjnie nakreślimy na nowo symetrię Twoich brwi i dobierzemy odpowiedni pigment. Rezultatem będą pięknie podkreślone brwi oraz Twoja wygoda i komfort przez przynajmniej 365 dni! Jest to najbardziej naturalna technika makijażu permanentnego.

Umów wizytę już teraz

Call Now Button