Stylizacja Rzęs Hollywood Eye – Marlena Gaj

Oferta

Stylizacja rzęs

Naturalny look albo piękny wachlarz… Przedłużam rzęsy wieloma metodami – 1:1, 2-3D, 4-5D, 6-8D, 15D oraz Kim Camellia, metoda eyeliner, efekt mokrych rzęs czy rzęsy express. U nas możesz przedłużyć także rzęsy dolne. W Studiu Hollywood Eye znajdziesz również zabiegi na rzęsy naturalne – lifting i laminacje, które podkręcą Twoje spojrzenie.

Henna brwi

Brwi eksponują oczy i spojrzenie, więc w Studiu Hollywood Eye masz wybór – henna żelowa czy henna pudrowa. Korzystam z wysokiej jakości farbek do brwi i skóry brwi, które nie tylko nadają jednolity kolor, ale także nawilżają i odżywiają oraz stymulują wzrost nowych włosków. Wykonując hennę tak naprawdę wykonuje stylizację brwi, aby zachować ich naturalną geometrię.

Nitkowanie

W Studiu Hollywood Eye wybrałam najzdrowszą metodę usuwania owłosienia. Ze mną wykonasz depilację brwi, wąsika, brody oraz policzków. Włoski usuwane są z całymi cebulkami za pomocą bawełnianej nici, nasączonej płynem antybakteryjnym. Efekt utrzymuje się dłużej niż w przypadku klasycznej metody.

Makijaż permanentny

Jeśli zależy Ci na trwałym podkreśleniu brwi, to makijaż permanentny brwi metodą piórkową, czyli microblanding jest dla Ciebie. Precyzyjnie nakreślimy na nowo symetrię Twoich brwi i dobierzemy odpowiedni pigment. Rezultatem będą pięknie podkreślone brwi oraz Twoja wygoda i komfort przez przynajmniej 365 dni! Jest to najbardziej naturalna technika makijażu permanentnego.

Umów wizytę już teraz

Call Now Button