Stylizacja Rzęs Hollywood Eye – Marlena Gaj

FAQ

Przedłużanie rzęs polega na zagęszczeniu rzęs naturalnych. Do każdej rzęsy naturalnej doklejana jest rzęsa sztuczna. Do jednej naturalnej można dokleić od 1 do 15 rzęs sztucznych. Klej jest całkowicie bezpieczny i niewidoczny.

Przedłużanie rzęs wykonuje metodami 1:1, 2-3D, 4-5D, 6-8D, 15D oraz Kim Camellia. Dostępne są również rzęsy express, metoda eyeliner oraz efekt mokrych rzęs.

Tak, rzęsy dolne przedłuża się tak samo jak w przypadku metody 1:1 – do jednej rzęsy dolnej dokleja się jedną syntetyczną. Efekt utrzymuje się od 2 do 3 tygodni.

Metoda 1:1 polega na przyklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej. W metodzie 2-3D do każdej naturalnej rzęsy doklejana jest kępka składająca się z 2-3 rzęs syntetycznych. Analogicznie w metodzie 4-5D kępka składa się z 4-5 rzęs syntetycznych, a w 6-8D kępka ma ich 6-8.

Metodą 15D uzyskuje się najbardziej spektakularny efekt, ponieważ do każdej naturalnej rzęsy dokleja się aż 15 syntetycznych.

 

Stylizacja Kim Camellia to metoda objętościowa, dająca efekt rozgwiazdy. Jest to mieszanka rzęs przedłużonych, wykonywana metodą ząbkową.

 

Zabieg rzęsy express polega na przyklejeniu do kilku rzęs naturalnych gotowej kępki, składającej się z 10 rzęs syntetycznych. Przeznaczony jest dla Pań, które oczekują efektu w bardzo krótkim czasie – stylizacja zajmuje zaledwie 30 minut. Efekt widoczny jest przez do 1,5 tygodnia.

 

Metoda eyeliner charakteryzuje się efektem kreski na powiece imitującą pomalowanie eyelinerem. Jest to metoda objętościowa.

 

Efekt mokrych rzęs polega na przyklejeniu do rzęs naturalnych gotowych kępek 5-6 rzęs syntetycznych. Kępek nie rozwarstwia się dzięki czemu uzyskuje się efekt zarówno zagęszczenia, jak i pogrubienia.

W Hollywood Eye korzystam z najwyższej jakości rzęs Secret Lashes oraz Velvet Ray. Rzęsy obydwu marek idealnie imitują rzęsy naturalne. Wykonane są z jedwabiu z domieszką syntetyczną. Dzięki temu rzęsy utrzymują podkręcenie nawet gdy są wilgotne lub mokre.

Do zabiegu należy zmyć makijaż i zdjąć soczewki kontaktowe (później można je swobodnie nosić). Jeśli jednak wracasz prosto z pracy i nie masz, jak zmyć makijażu, to nie martw się, możesz wykonać demakijaż na miejscu.

Cały zabieg trwa od 30 min do 2,5 godzin w zależności od stosowanej metody.

Najczęściej po 3 tygodniach od założenia rzęs wykonuje się ich uzupełnienie. Sztuczne rzęsy trzymają się do momentu wypadnięcia rzęsy naturalnej. Każdy traci w od 1 do 4 rzęs naturalnych dziennie.

Cena uzależniona jest od metody przedłużania rzęs. Ceny zaczynają się od 70 zł. W przypadku uzupełniania rzęs należy odliczyć 20 zł od ceny regularnej danej metody. 

Nie jest zalecane malowanie sztucznych rzęs tuszem, a także używanie zalotki. W wyniku zmywania tuszu mogłoby dojść do nadmiernej utraty rzęs, a także przyczynić się do późniejszego szybszego wypadania. Jeśli zaś nie wyobrażasz sobie życia bez tuszu, to idealny będzie lifting rzęs.

Tak, ale należy pamiętać, aby nie zmywać go oleistymi płynami do demakijażu. Nie zaleca się także używać cieni do powiek w kremie oraz eyelinera, który trudno jest zmyć bez uszkodzenia rzęs przedłużanych. 

Tak, przeciwskazania to choroby alergiczne oczu, stany zapalne oczu, rany w okolicy powiek, zespół suchego oka, brak naturalnych rzęs, nadmierne łysienie, natrętne wyrywanie rzęs (tichotillomania), operacje oka (2 miesiące przed zabiegiem), chemioterapia (6 miesięcy przed zabiegiem).

Ciąża nie jest przeciwskazaniem do zabiegów przedłużania czy laminacji rzęs. Natomiast w pierwszych 3 miesiącach, ze względu na zmiany hormonalne, rzęsy mogą się odklejać.

Tak, mając założone sztuczne rzęsy można swobodnie korzystać z solarium oraz basenu. Należy jednak pamiętać, aby nie moczyć rzęs 24 godziny po aplikacji.

Przedłużanych rzęs nie należy samodzielnie usuwać, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo zniszczenia lub uszkodzenia naturalnych rzęs. Tylko prawidłowe usunięcie sztucznych rzęs nie wpływa na kondycję naturalnych.

Nie ma takiej możliwości. Najpierw należy zdjąć pozostałe rzęsy i wykonać zabieg przedłużania na nowo. Oferuje zdjęcie rzęs z poprzedniego salonu w cenie 40 zł.

Rzęsy po laminacji można przedłużyć po upływie 48h. Natomiast laminację można wykonać od razu po zdjęciu sztucznych rzęs.

Jeśli mamy wyjątkową okazję, to przedłużanie rzęs bądź laminację najlepiej jest wykonać na 3 dni wcześniej.

Lifting / laminacja to zabieg polegający na podkręceniu i wydłużeniu rzęs naturalnych.

Wszystkie te zabiegi wykonuje się na rzęsach naturalnych.

Efekt utrzymuje się od 1 do 2 miesięcy. Ponadto po około trzech wykonanych zabiegach rzęsy stają się grubsze i przyspiesza się ich wzrost.

Przy bardzo krótkich rzęsach laminacja nie jest zalecana ze względu na ograniczenia techniczne – może okazać się, że rzęsy są zbyt krótkie, aby można było je nakręcić na wałeczek, stosowany podczas zabiegu. W takiej sytuacji proponuje inne rozwiązanie, które odżywia i stymuluje do wzrostu lub ich przedłużanie za pomocą rzęs syntetycznych.

Tak, można. Należy pamiętać, aby przez 24 godziny po zabiegu unikać wody i nie stosować kosmetyków. Po tym czasie można swobodnie się malować.

Henna żelowa to specjalna farbka przeznaczona do koloryzacji brwi. Natomiast henna pudrowa pozwala uzyskać bardziej wyrazisty efekt, który dłużej pozostaje widoczny na skórze. Zarówno henna żelowa, jak i pudrowa nie osłabia naturalnych brwi. Dodatkowo henna pudrowa stymuluje wzrost nowych włosków i nawilża skórę okolic brwi.

Efekt henny żelowej utrzymuje się od 1 do 2 tygodni. Zaś efekt henny pudrowej utrzymuje znacznie dłużej – na skórze jest widoczny około 2 tygodnie, a na włoskach brwi utrzymuje się do 6 tygodni.

Po wykonanej koloryzacji brwi nie należy ich przemywać przez 24 godziny. Nie zaleca się korzystania z sauny oraz basenu. W późniejszym okresie, aby efekt był widoczny jak najdłużej, to najlepiej nie przemywać brwi oleistymi płynami.

Nitkowanie jest metodą depilacji niechcianych włosków przy pomocy nici bawełnianej. Uznawana zza najzdrowszą metodę usuwania owłosienia.

Efekt nitkowania utrzymuje się do miesiąca czasu, więc optymalnie można wykonywać zabieg raz w miesiącu.

Tzw. piórkowanie to makijaż permanentny brwi metodą dorysowanych włosków. Inna, popularna nazwa tego zabiegu to microblanding. Jest to najbardziej naturalna metoda korekcji brwi. Polega ona na uzyskaniu idealnej symetrii i odwzorowaniu włosa w miejscach ubytków. Kolor i odcień pigmentu dobierany jest zgodnie z karnacją, kolorem włosów, oczu i brwi.

Z reguły zabieg trwa około 2 godzin. W przypadku dużej asymetrii brwi czas ten może się wydłużyć.

Efekt microblandingu utrzymuje się od 1 roku do 2 lat. Zależy to od wielu czynników, takich jak np. typ skóry, czy jak dbamy o brwi, częstotliwość chodzenia na basen, itd. Zazwyczaj po około roku robi się poprawkę.

Na miesiąc przed zabiegiem najlepiej nie wykonywać henny i regulacji brwi. Jako że zabiegiem microblandingu wprowadza się w skórę pigment, to nie można opalać skóry czy też korzystać z solarium oraz z zabiegów silnie złuszczających na 2 tygodnie przed. Dobę przed zabiegiem nie zaleca się pić alkoholu. W dniu zabiegu skóra brwi i okolic nie może być uszkodzona, a Ty przeziębiona.

Po zabiegu microblandingu zaleca się przez okres minimum 14 dni nie korzystać z basenu, solarium i sauny; najlepiej nie dotykać brwi czy to palcami czy szczoteczką, nie pocierać ręcznikiem oraz nie wykonywać demakijażu brwi czy okolic. Zaleca się także wstrzymać z aktywnością fizyczną na 2-3 dni od wykonanego zabiegu.

Ostateczny efekt microblandingu zaczyna być widoczny po około 1 tygodniu – po tym czasie pigment blednie. Dlatego bezpośrednio po zabiegu możemy mieć wrażenie, że kolor jest zbyt ciemny albo znacznie różni się od tego, który został wybrany.

Przeciwskazania do zabiegu microblandingu to uszkodzona skóra okolic brwi, choroby skóry w okolicach brwi, aktywny trądzik, padaczka, nieunormowana cukrzyca, nowotwory, chemioterapia, półpasiec, poparzenia słoneczne, świeże blizny, stany zapalne, menstruacja, ciąża i okres laktacji, a także przyjmowanie leków sterydowych, antydepresyjnych, antybiotyków. Microblandingu nie można wykonywać także po zabiegach złuszczających, takich jak mikrodermabrazja, kwasy czy peelingi chemiczne.

Umów wizytę już teraz

Call Now Button